SSSR protiv sila Osovine - rat titana

155

SSSR protiv sila Osovine - rat titana

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2010
  • Poruke: 3617

Панфиловцы. Легенда и быль. Документальный фильм



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Imaš ovde ceo film sa prevodom ja sam ga tek trired gledao..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 02 Feb 2010
  • Poruke: 3617

voja64 ::Imaš ovde ceo film sa prevodom ja sam ga tek trired gledao..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


ГЛЕДО Војо! Wink
"Давних дана"(сигурно има 15 Mr. Green )
Ziveli

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 404

gdje da ovo postavim.

Danas je umro Gael Tabjur, posljednj pilot eskadrile "Normandija-Njemen".



Na početku ih je bilo 99, a na kraju rata 57 - svima njima duboki, duboki naklon.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2010
  • Poruke: 3617

"СМЕРШ"

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7396


Nisu se samo vermahtovi generali prepustali avanturizmu.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2010
  • Poruke: 3617

Хероји

Конструктори

Писма и песме

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

На данашњи дан пре колико оно беше година, ах да 72. године црвена армија је ослободила Rајхстаг у вечерњим сатима......до душе рује су успеле да дођу до рајхстага у току послеподнева, али су услед десјтва фалк 12,8цм из чувене зоо флак куле ушли у исти тек када је пао мрак...

Хисторија магистра вита ест!

Чини ми се да су ову чувену лаитнску изреку ови са запада заборавили, па праве исту грешку, коју су и пре њих правили....

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

^ nije ga oslobodila nego osvojila.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Ослободила, га је од самог себе и пошасти звани фашизам...није ту било никаквог освајања...ревизија историје се наставља 72 године касније...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1344 korisnika na forumu :: 31 registrovanih, 1 sakriven i 1312 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A3C, Alka, Bbbggg1979, celt, darionis, dejan1972, dekan.m, Fabius, Gogi_avio, Goran_, HrcAk47, jalos, keyz, Lance Guest, laudano.nero, Marko Marković, Markovic, metallac777, mikidragi, mikoyan21, mnn2, Mzee, nnovakis, Nobunaga, oddsock, Paklenica, PlayerOne, tajvankanasta, voja64, Zimbabwe