|
Poslao: 26 Nov 2010 23:41
|
offline
- Leonardo

- Moderator u penziji
- Pridružio: 17 Maj 2007
- Poruke: 13842
|
A i rep se vidi lepo. Nije B.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Dec 2010 09:57
|
offline
- DJORDJE-NO-1

- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Maj 2009
- Poruke: 2903
- Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija
|
Jel se zna sta je bilo sa pregovorima Irana o kupovini 24 komada J-10?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jan 2011 14:43
|
offline
- Leonardo

- Moderator u penziji
- Pridružio: 17 Maj 2007
- Poruke: 13842
|
Nisu napravili 160 do 190. Realnija je cifra oko 120+. Odnosno 20+ godisnje.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Feb 2011 19:54
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33443
|
AESA ce ici na J-10B kad bude gotov, CFT ce biti dodat ako budu hteli. Pitanje je samo da li ce nastaviti onim vec spominjanim putem
J-10A
J-10B
J-10C/FC-20 kako su ga ovde oznacili (kao dvomotorac, nesto kao Eurofighter)
Sobzirom na sve projekte koje imaju...
|
|
|
|
|
|
|
|