MIG-21 Fishbed

379

MIG-21 Fishbed

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

topalovicdj ::svaka cast.Ovakve podatke /fotke,ko je vozio,zasto je vozio..../nema ni nase MO.To je ozbiljna drzava i narod
pozdrav Djordje



А наши суседи, немају новца ни за гумене завршетке (навлаке) степеница авиона МиГ 21?!
Чак кад је у питању и "парадна" машина!?






Скупе, коштају чак 1 еуро!?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Jerzy
  • retired soldier Polish AF
  • Pridružio: 28 Nov 2011
  • Poruke: 955
  • Gde živiš: Polska

Ово се зове "Почетак краја"
Сви ми претварају да је то добро. Како да знам то? Sad



offline
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 404
  • Gde živiš: blizu aerodroma

Na sajtu B92 se vodi zucna rasprava ''eksperata'' o tome koji avion Srbija treba da nabavi.

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3840
  • Gde živiš: JAGODINA

A tamo sve sami "naučnici"...

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

Коришћење оптичког нишана на БИС-у:



















offline
  • gloyer  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 23 Feb 2007
  • Poruke: 3761
  • Gde živiš: Banat

Морам да поделим са вама.
Румунски ПФМ:

offline
  • dakota  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Feb 2008
  • Poruke: 961
  • Gde živiš: Beograd

...zasto PFM i R nemaju krilca na pito cevi ........ Very Happy

offline
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 273

Zna li neko koliko danas u svijetu ima 21-ca u letnom satnju ne racunajuci tu kineske podvarijante i kopije?

offline
  • Pridružio: 04 Mar 2006
  • Poruke: 123

dakota ::...zasto PFM i R nemaju krilca na pito cevi ........ Very Happy
Postavljas pitanje na koje samo ti znas odgovor Wink
Autopilot? Nisan??? Iluminiraj nas.

offline
  • Jerzy
  • retired soldier Polish AF
  • Pridružio: 28 Nov 2011
  • Poruke: 955
  • Gde živiš: Polska

Zanimljiva verzija.Rumunjski 21PFM-verzija21FL. Modernizirani uz pomoć Izrael



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7874 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 5 sakrivenih i 7803 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ailton, Apok, Asparagus, Asteker, BB, Bokiboks, Cicumile, Cirkon, Clouseau, dejan.7951, deks, Djota1, djuradj, dule10savic, dushan, Dusko_Dugousko, Džekson, g_g, GveX, Hans Gajger, hellenic, Ivica1102, Jager715510, jalos, K-1A, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalem, kolle.the.kid, ludvig 78, MarijaC84, Marko88, Mcdado, mean_machine, mercedesamg, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, miljannis, mist-mist, mladen.zovko, moldway, nelezele, Niki2024, OgnjenMitric, OKT, pisac12, PO1974, Promising0, Pururin, Radogost, radoznao, royst33, sap, sasovsky, shlauf, skok, sspp, superwhy, tritonus, vathra, vuksa72, Wehicle, YugoSlav, ZetaMan, Zoca